EcoDriver - szkolimy z pasją

EcoDriver - O nas

Nasza szkoła nauki jazdy powstała z zamiłowania i pasji dwóch młodych ludzi do szkolenia przyszłych kierowców. Do przekazywania swojej wiedzy nabytej dzięki kilkuletniemu szkoleniu w innych Ośrodkach Nauki Jazdy jak i również ukończeniu wielu kursów związanych ze szkoleniem kierowców i motoryzacją. OSK EcoDriver powstał dla tych wszystkich, którzy cenią sobie bezstresową naukę, która będzie owocowała zdaniem egzaminu państwowego i odpowiednim przygotowaniem do poruszania się w ruchu drogowym.

 

Z nami trasy egzaminacyjne poznasz doskonale. Dzięki temu będziesz czuł się pewnie i egzaminator niczym Ciebie nie zaskoczy.

Zachęcamy wszystkich chętnych na kursy. Zarówno mieszkańców Stargardu jak i mieszkańców z pobliskich miejscowości ( Chociwel, Ińsko, Dobrzany, Maszewo, Marianowo, Pęzino i inne).

Kilka słów o instruktorach.

Instruktor Krzysztof Woźniak (32 l.) – pasjonat motoryzacji, który posiada uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii: A, B, B+E, C, C+E, D, D+E, T. Inżynier budownictwa, który postanowił przekreślić karierę budowlańca na rzecz szkolenia przyszłych kierowców. Nauka i przekazywanie swojej ogromnej wiedzy sprawia mu niesamowitą radość. Człowiek spokoju, nikt nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi ( nawet Wspólnik :) )! Ukończył szkolenie z  Eco Driving’u i Defensive Driving’u oraz szkolenie I-go i II-go stopnia z Safe Driving’u.

Instruktor Piotr Czubkowski (32 l.) – inżynier budownictwa. Uprawniony do kierowania pojazdami kategorii: A,B, B+E, C, C+E, D, D+E, T.  Również dla niego kariera instruktora stała się ważniejsza od roli budowlańca. Głód wiedzy i poszerzania swoich  umiejętności zaowocowało ukończeniem wielu kursów i szkoleń tj.: kurs na egzaminatora nauki jazdy, szkolenie I-go i II-go stopnia z Safe Driving’u, a także szkolenia z Eco Driving’u i Defensive Driving’u. Doświadczenie i olbrzymia chęć przekazywania swojej wiedzy sprawiają, że nauka staje się łatwiejsza i wszystko okazuje się proste.

Zadzwoń i zapisz się na kurs! Telefon: 536 236 436